Hasičský majáles 2016

V neděli 1. května jsme pořádali dnes již tradiční Hasičský majáles. Letos byl o trochu jiný než v předchozích letech a to díky tomu, že slavíme 120. výročí od založení sboru. Proto byl program trochu pestřejší.

Jako již tradičně zde byly stánky s občerstvením, balónky, svůj stánek zde měly také děti, které si vydělávaly na svou činnost prodejem štěstíček. Malí návštěvníci mohli skákat na trampolínách, skákacím hradu a koupit si nějakou tu sladkost, takže zábavy bylo na celé dopoledne dost. K tomu všemu pěkně hrála hudba.

Byla zde k vidění i celá řada techniky, které bylo letos opravdu dost a to nejen té hasičské.

Svou ukázku zde předvedli řevničtí mladí hasiči, kteří úspěšně uhasili požár penzionu na náměstí. Úspěch sklidili i lezci a požární útok za pomoci staré koňky.

Počasí nám letos přálo, ačkoliv předpovědi nejdříve nevypadaly úplně přívětivě, nakonec nám nepršelo a teplota byla příjemná. Myslíme, že letošní ročník se vydařil a doufáme, že příští rok bude minimálně tak povedený.

Pro více obrázků se podívejte na galerii.

Majáles 2016
Založeno 1896